Шановні випускники шкіл!

Якщо ви зайшли на цю сторінку сайту, це означає, що вас цікавить, як можна здобути професію вчителя початкової школи, чи цікаво навчатися у педагогічному коледжі та що треба зробити для того, щоб стати нашим студентом чи студенткою.

Запевняємо, що навчатися на шкільному відділенні педагогічного коледжу хоч і важко, зате цікаво. У цьому храмі науки на вас чекають мудрі й досвідчені педагоги, під керівництвом яких ви пізнаєте таємниці найгуманнішої на Землі професії – вчителя. Перед вами проляже дорога, сповнена пошуків, відкриттів, творчості. І вже за кілька років першачки будуть захоплюватися вами, першою вчителькою – найкращою, найрозумнішою, найталановитішою!

Студентські роки у стінах нашого закладу – це не тільки ночі над конспектами, переживання перед іспитами, пробними заняттями та уроками. Це цікаві виховні заходи, екскурсії, експедиції, конкурси, ярмарки. Це хвилини слави, творчого піднесення й натхнення. Часом ви будете виглядати так:

Фото

А часом і так …

Фото

За чотири роки із звичайних випускників шкіл ви перетворитесь у молодих спеціалістів, перед якими гостинно відчиняються двері будь-якої із шкіл Буковини й України. І де б ми не побачили вас у далекому майбутньому – за вчительським столом у школі чи гімназії, за університетською кафедрою чи навіть (!) у кріслі міністра освіти, – важливо інше: ви будете випускниками Педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича, одного із найстаріших закладів Буковини! Тож якщо вирішили, готуйте пакет документів для вступу (їх перелік є на головній сторінці), повправляйтесь у написанні диктантів, ретельно повторіть матеріал з математики і приходьте здавати вступні іспити, за результатами яких вас зарахують до числа студентів (звісно, якщо результати будуть позитивними)!